Aracın yürüyemez durumdaki arıza veya kaza durumunda geçerlidir.
Aracın arızalanma veya kaza geçirmesi durumunda, yürüyemez durumda ise Bosch Car Service Card programına katılan en yakın servise yılda 1 defa 150 TL ye kadar çekici hakkına sahiptir. Aynı il sınırları içerisinde Bosch Car Service bulunmaması durumunda azami 200 km (toplam km) başka bir Bosch servisine çekim sağlanır.
Aracın kaza nedeni ile yoldan çıkması durumunda yılda 1 kez 200 TL ye kadar AWP tarafından masrafları karşılanacaktır.
Sadece Bosch Car Service Premium Plus kartlar için geçerlidir.
İkame araç hizmeti, Bosch Car Service Premium Plus Kart Sahibi bireysel kullanıma sahip hususi ve hafif ticari araçlar için geçerlidir. (ticari amaç ile kullanılan araçlar teminat dışıdır)
Arıza veya kaza durumunda, aracın serviste onarımının 24 saati aşan durumlarda Bosch Car Service yetkilisinin onayı ile sunulur. (AWP tarafından aracın çekilmesi şartı yoktur)
İkame araç yanlızca ekonomik sınıf, benzinli ve manuel vites araç olarak sunulacaktır. Örn ; Renault Clio, Hyundai İ20, İ10, Opel Corsa vb...)
Aracın AWP tarafından Bosch Car Service çekilmesi sonrasında onarımı 24 saati aşıyor ise maksimum 3 gece günlük 200 TL limitle 3 veya 4* otelde, araçtaki sürücü + 4 yolcunun otel masrafları karşılanır. (oda-kahvaltı)
Herhangi bir tıbbi konuda AWP doktorları tarafından sunulan danışma ve yönlendirme hattıdır.